Плаття - вишиванка, ручна робота на льоні чорного кольору,
Розмір - 50 - XL
обхват бедер - 120 см,
довжина рукава - 45 см
довжина - 96 см
Для уточнення задавайте питання.
Дивіться мої інші лоти
Оплата і доставка:
- Якщо вибираєте доставку Укрпоштою - тоді вартість доставки посилки (30 грн.) додається до вартості лоту. Відповідно, я сплачую вартість доставки при відправленні посилки з Укрпошти.
- Якщо вибираєте доставку кур'єрською службою «Нова Пошта» - тоді Ви самі сплачуєте вартість доставки посилки при її отриманні у Вашому відділенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 см |
| Стать | Жіноча |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Тип тканини | Льон |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Вишивка | Хрестиком, Ручна |
| Обхват грудей | 120 см |
| Міжнародний розмір | XL |
| Обхват стегон | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | XL - 54 - 48 - 20, XL, 52, 50, 48, 48/50, L |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
| Вид виробу | плаття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴








