Жіноча вишиванка ручної роботи на довгий рукав із геометричним орнаментом на полотні в етно стилі розмір XS
1 750 ₴
1 575 ₴
- В наявності
- Код: 55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишиванка, ручна робота на білому домотканому полотні. Розмір 42-44 (XS)
Обхват - 94 см, Довжина - 67 см, Довжина рукава - 67 см (рукав міряється від горловини, внизу на манжеті).
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Візерунки і принти | Вишиті візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XS |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 67 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | домоткане полотно |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 575 ₴









