Красива жіноча вишиванка на довгий рукав на сірому полотні ручної роботи в етно стилі розмір4XL
2 650 ₴
2 385 ₴
- В наявності
- Код: 34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сорочка-вишиванка з довгим рукавом на сірому полотні ручна робота розмір 4XL
Обхват- 150 см, Довжина - 71 см, Довжина рукава - 70 см (рукав міряється від горловини).
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 66 |
| Обхват грудей | 150 см |
| Обхват стегон | 150 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Візерунки і принти | Вишиті візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 4XL |
| Довжина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | домоткане полотно |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 385 ₴








