Жіноча вишиванка на довгий рукав машинна вишивка на домотканому полотні розмір 46 ( M )
2 550 ₴
2 295 ₴
- В наявності
- Код: 48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сорочка-вишиванка з довгим рукавом на білому домотканому полотні машинна робота розмір 46 ( M )
Обхват - 112 см, довжина - 68 см, Довжина рукава - 71 см (міряється від горловини і внизу на манжеті).
Для уточнення задавайте питання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Вишивка | Машинна |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 71 см |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | 46-48, M, 44-46, M - 46 - 40 - 12 |
| Матеріал | домоткане полотно |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 295 ₴










