Жіноча сорочка з вишивкою з довгим рукавом "Орнамент" з сірого льону ручної роботи в етно стилі
2 250 ₴
2 025 ₴
- В наявності
- Код: 44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 285 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Жіноча сорочка з вишивкою з довгим рукавом "Орнамент" з сірого льону ручної роботи в етно стилі»
В И Ш И В А Н К А
ручна робота на сірому льоні.
Розмір 50-52
Обхват - 124 см, довжина - 68 см, длина рукава - 68 см.
Для уточнення задавайте питання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Льон |
| Вишивка | Хрестиком, Ручна |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Довжина | 68 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | льон |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
| Оздоблення та прикраси | вишивка, ручна вишивка хрестиком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 025 ₴









