Українська блузка з вишивкою з довгим рукавом на білому полотні ручної роботи розмір XL
1 850 ₴
1 665 ₴
- В наявності
- Код: 49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сорочка-вишиванка з довгим рукавом на білому домотканому полотні ручна робота розмір XL
Розмір 50 (XL)
Охоплення 120 см, довжина - 67 см, довжина рукава - 65 см (рукав міряється від горловини, внизу стягується).
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 67 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Домоткане полотно |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
| Оздоблення та прикраси | вишивка, Ручна вишивка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 665 ₴








