Українська жіноча вишиванка на довгий рукав на білому полотні ручної роботи із геометричним орнаментом 4XL
2 650 ₴
2 385 ₴
- В наявності
- Код: 43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В И Ш И В А Н К А
ручна робота на білому домотканому полотні.
Розмір 4XL
Обхват- 150 см, Довжина - 69 см, Довжина рукава - 68 см.
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 64 |
| Обхват грудей | 150 см |
| Обхват стегон | 150 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Льон |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 4XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 68 см |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | XXL, XXL - 56 - 50 - 22, 3XL, 64, 66, XXXL |
| Матеріал | льон |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 385 ₴








