Українська блузка з вишивкою з довгим рукавом на білому полотні ручної роботи розмір 48
3 650 ₴
3 285 ₴
- В наявності
- Код: 30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сорочка-вишиванка з довгим рукавом на білому домотканому полотні ручна робота, розмір - L
Розмір 48 (L)
Обхват- 118 см, довжина - 70 см, довжина рукава - 70 см (рукав міряється від горловини).
Ставте запитання для уточнення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 118 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | XXL, XXL - 56 - 50 - 22, 56-58, 2XL, 58-60, XXL |
| Матеріал | домоткане полотно |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
| Оздоблення та прикраси | вишивка, Ручна вишивка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 285 ₴









