Галстук вишитий ручної роботи на тканині сірого кольору
( на резинці)
Довжина - 46 см, ширина - 5 см
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Краватка |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Синій |
| Довжина | 46 см |
| Ширина | 5 см |
| Обхват шиї | 42 см |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | інше |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Для кого | унісекс |
| Виробник | Коломия |
| Візерунки і принти | вишивка |
| Тип галстука | вишиваний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴






