Красива жіноча вишиванка на довгий рукав на білому полотні ручної роботи в етно стилі, розмір 58-60 (4XL)
2 550 ₴
- В наявності
- Код: 15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сорочка-вишиванка з довгим рукавом на білому полотні ручна робота розмір 58-60 (4XL). Матерія - льон. Нитки для вишивання - акрил.
Обхват - 150 см, довжина - 69 см, довжина рукава - 70 см
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Обхват грудей | 150 см |
| Обхват стегон | 150 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | домоткане полотно |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴








