Українська блуза із вишивкою на довгий рукав на білому полотні ручної роботи розмір XL
2 950 ₴
2 655 ₴
- В наявності
- Код: 17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сорочка-вишиванка з довгим рукавом на білому полотні, ручна робота
Розмір: XL (50-52)
Обхват- 122 см, Довжина - 68 см, Довжина рукава - 66 см (рукав міряється від горловини, внизу на манжеті).
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 122 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Візерунки і принти | Вишиті візерунки |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 68 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | M-L, 46, 48, 46-48, M, XL, 52, 54 |
| Матеріал | домоткане полотно |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
| Оздоблення та прикраси | вишивка, Ручна вишивка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 655 ₴








