Жіноча вишита сорочка з багатою вишивкою на рукавах на домотканому полотні, розмір 50 (XL)
3 800 ₴
3 420 ₴
- В наявності
- Код: 19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишивка на білому домотканому полотні.
Розмір - 50 (XL).
Вишивка - ручна робота.
Обхват - 122 см
Довжина рукава - 70 см (замірюється від шиї, рукав на манжеті)
Довжина - 68 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 122 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Візерунки і принти | Вишиті візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | однотонна |
| Країна-виробник | Україна |
| для кого | для жінок |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 420 ₴









