Українська блуза із вишивкою на довгий рукав на білому полотні машинна вишивка розмір 3XL
1 950 ₴
1 755 ₴
- В наявності
- Код: 13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сорочка-вишиванка з довгим рукавом на білому полотні машинна вишивка розмір 3XL
Обхват- 146 см, Довжина - 70 см, Довжина рукава - 75 см (рукав міряється від горловини, внизу на широкому манжеті).
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 64 |
| Обхват грудей | 146 см |
| Обхват стегон | 146 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Оздоблення та прикраси | Китиці, Вишивка |
| Вишивка | Машинна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 3XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | XXL, 60-62, 3XL |
| Матеріал | домоткане полотно |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 755 ₴









