Вишиванка, ручна робота на синьому габардині. Розмір 56 (2XL)
Обхват- 134 см, Довжина - 70 см, Довжина рукава - 70 см (рукав міряється від горловини).
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Обхват грудей | 134 см |
| Обхват стегон | 134 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Габардин |
| Вишивка | Ручна |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | XXL, 54-56, XXL - 56 - 50 - 22 |
| Матеріал | Тканина |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
| Оздоблення та прикраси | вишивка, Ручна вишивка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴








