Крайка, пояс тканий
Довжина - 1,98 м, Ширина - 7,2 см
Для уточнення задавайте питання.
Дивіться мої інші лоти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Пояс |
| Стать | Унісекс |
| Длина ремня | 1980 мм |
| Ширина ремня | 72 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип застежки | Без застібки |
| Двусторонний ремень | Так |
| Колір | Білий |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Розмір ременя | 161-200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Для кого | унісекс |
| Виробник | Коломия |
| Розмір жіночих ременів | 198 |
| Укорочується | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴





