Чоловіча вишиванка
на довгий рукав на білому домотканому полотні, ручна робота, розмір 48-50
Розмір сорочки: 48-50
Довжина - 78 см
Обхват - 120 см
Обхват шиї - 43 см
Довжина рукава - 65 см
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Обхват шиї | 43 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Довжина рукава | Довгий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 950 ₴






