



Жіноча вишита сорочка із ніжною вишивкою на домотканому полотні
1 550 ₴
- В наявності
- Код: 64
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишиванка на сірому домоткану полотні 46 розміру.
Вишиванка машинна робота.
Обхват - 112 см
Довжина рукава - 73 см (міряється від шиї, рукав на манжеті)
Довжина - 73 см
Доставка і оплата:
Оплатити можна на карту Приватбанку або накладним платежем приотриманні
За доставку оплачуєте при отриманні посилки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Машинна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 73 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | однотонна |
| Країна-виробник | Україна |
| для кого | для жінок |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
| Візерунки і принти | вишивка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴


