


Жіноча вишиванка на синьому льоні машинної роботи розмір L
2 550 ₴
2 295 ₴
- В наявності
- Код: 55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишиванка машинна робота на синьому полотні
Розмір 48 ( L ):
Обхват - 114 см
Довжина рукава - 71 см (міряється від шиї)
Довжина - 73 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват стегон | 114 см |
| Колір | Зелений |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Гладдю, Машинна |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 71 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | однотонна |
| Країна-виробник | Україна |
| для кого | для жінок |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | коломия |
| Візерунки і принти | вишивка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 295 ₴


