Сорочка - вишиванка, ручна робота, тканина поплін.
Розмір сорочки 50-52 :
Довжина - 75 см
Обхват - 122 см
Обхват шиї - 41 см
Довжина рукава - 65 см
Для уточнення задавайте питання.
Дивіться мої інші лоти
Оплата і доставка:
- Якщо вибираєте доставку Укрпоштою - тоді вартість доставки посилки (30 грн.) додається до вартості лоту. Відповідно, я сплачую вартість доставки при відправленні посилки з Укрпошти.
- Якщо вибираєте доставку кур'єрською службою «Нова Пошта» - тоді Ви самі сплачуєте вартість доставки посилки при її отриманні у Вашому відділенні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Поплін |
| Довжина рукава | Довгий |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Колір | Білий |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Стан | Новий |
| Обхват шиї | 41 см |
| Вишивка | Хрестиком, Ручна |
| Обхват грудей | 122 см |
| Міжнародний розмір | XL |
| Обхват стегон | 122 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поплин |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴







