



Вишита блузка ручної роботи на чорному полотні розмір XL
1 950 ₴
- В наявності
- Код: 39
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишиванка ручна робота на шифоні
Розмір 50-52 — XL
Обхват — 126 см
Довжина рукава — 64 см (міряється від горловини)
Довжина — 73 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват стегон | 126 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Візерунки і принти | Вишиті візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 64 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | однотонна |
| Країна-виробник | Україна |
| для кого | для жінок |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴


