Плаття - вишиванка, ручна робота на льоні сірого кольору,
Розмір - 50-52 (XL)
обхват грудей - 124 см,
обхват бедер - 124 см,
довжина рукава - 63 см
довжина - 95 см
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сукні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Льон |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Вид спідниці | Міді |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Довжина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴










