Сорочка - вишиванка, ручна робота, тканина домоткане полотно.
Розмір сорочки 50 - 52 :
Довжина - 79 см
Обхват - 124 см
Обхват шиї - 44 см
Довжина рукава - 27 см
Для уточнення задавайте питання.
Оплата і доставка:
- Якщо вибираєте доставку Укрпоштою - тоді вартість доставки посилки (30 грн.) додається до вартості лоту. Відповідно, я сплачую вартість доставки при відправленні посилки з Укрпошти.
- Якщо вибираєте доставку кур'єрською службою «Нова Пошта» - тоді Ви самі сплачуєте вартість доставки посилки при її отриманні у Вашому відділенні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват шиї | 44 см |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Льон |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Хрестиком, Ручна |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Довжина рукава | Короткий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | льон |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴






