Вишиванка, ручна робота на білому домотканому полотні. Розмір 46 ( M)
Обхват- 110 см, Довжина - 64 см, Довжина рукава - 65 см.
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Склад | хлопок |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 64 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | домоткане полотно |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴










