Красива жіноча вишиванка на білому шифоні ручної вишивки розмір L
1 750 ₴
- В наявності
- Код: 79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишиванка, ручна робота на білому шифоні. Розмір 48.
Обхват - 114 см, Довжина - 68 см, Довжина рукава - 68 см.
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват стегон | 114 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Шифон |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 68 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шифон |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
| Візерунки і принти | вишивка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴








