Вишиванка, машинна робота на шифоні. Розмір 52 .
Обхват- 124 см, Довжина - 72 см, Довжина рукава - 72 см
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 124 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Колір | Зелений |
| Тип тканини | Шифон |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Машинна |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 72 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | XL - 52 - 46 - 18, XL - 54 - 48 - 20, XL, 2XL, 54, 52 |
| Матеріал | шифон |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | коломия |
| Візерунки і принти | вишивка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴






