Вишиванка, ручна робота, на чорному домотканому полотні. Розмір 48-50 .
Обхват- 118 см, Довжина - 70 см, Довжина рукава - 70 см (рукав внизу стягується)
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 118 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Гладдю |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | 3XL, 64-66, L, 48-50 |
| Матеріал | домоткане полотно |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
| Візерунки і принти | вишивка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴






