Жіноча вишиванка на довгий рукав із квітковим орнаментом ручної роботи із шифону
1 750 ₴
1 575 ₴
- В наявності
- Код: 53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишиванка, ручна робота на чорному шифоні. Розмір 54 (XL)
Обхват- 130 см, Довжина - 68 см, Довжина рукава - 67 см.
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват грудей | 130 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Шифон |
| Вишивка | Гладдю, Ручна |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 68 см |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шифон |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 575 ₴







