Крайка, пояс тканий
Довжина - 2 м, ширина - 7.5 см
Для уточнення задавайте питання.
Оплата і доставка:
- Якщо вибираєте доставку Укрпоштою - тоді вартість доставки посилки (30 грн.) додається до вартості лоту. Відповідно, я сплачую вартість доставки при відправленні посилки з Укрпошти.
- Якщо вибираєте доставку кур'єрською службою «Нова Пошта» - тоді Ви самі сплачуєте вартість доставки посилки при її отриманні у Вашому відділенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Стан | Створити |
| Розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Текстиль |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Для кого | унісекс |
| Оздоблення та прикраси | тканин вишивка |
| Розмір жіночих ременів | 198 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Ширина ремня | 70 |
| Підлога | Унісекс |
| Тип ременя | Пояс |
| Довжина ременя | 1940 мм |
| Двусторонний ремень | True |
| Укорочується | True |
| Розмір ременя | 161-200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴





