Жіноча вишинка з домотканого полотна білого кольору з орнаментом троянд
2 250 ₴
2 025 ₴
- В наявності
- Код: 40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишиванка, ручна робота на шифоні. Розмір 52-54 ( XL )
Обхват- 128 см, довжина - 69 см, довжина рукава - 69 см (внизу на манжете)
Ставте запитання для уточнення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват грудей | 128 см |
| Обхват стегон | 128 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 69 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | домоткане полотно |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
| Візерунки і принти | вишивка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 025 ₴








