Плаття - вишиванка, машинна вишивка на габардині ,
Розмір - 54 - 56
обхват грудей - 131 см,
обхват бедер - 131 см
довжина рукава - 65 см
довжина - 114 см
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сукні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват грудей | 131 см |
| Обхват стегон | 131 см |
| Колір | Бордовий |
| Тип тканини | Габардин |
| Візерунки і принти | Вишиті візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Пояс, Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 114 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | XXL, 54-56, XXL - 56 - 50 - 22 |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 025 ₴










