



Модна жіноча вишиванка з довгим рукавом на домотканому полотні чорного кольору, розмір 48 (L)
2 550 ₴
2 295 ₴
- В наявності
- Код: 18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишиванка, машинна робота на чорному домотканому полотні.
Розмір 48 (L)
Обхват - 116 см
Довжина - 63 см
Довжина рукава - 64 см.
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Візерунки і принти | Вишиті візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 63 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | 48, L, L - 48 - 42 - 14 |
| Матеріал | домоткане полотно |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 295 ₴


