Вишукана жіноча блузка з укороченим рукавом з геометричним орнаментом ручної роботи
1 950 ₴
- В наявності
- Код: 23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сорочка - вишиванка з вкороченим рукавом
Геометричний візерунок на білому домотканому полотні.
Ручна робота.
Розмір XL
Розмір 50-52
Обхват- 126 см, довжина - 69 см, довжина рукава - 60 см.
Ставте запитання для уточнення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват стегон | 126 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Довжина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | домоткане полотно |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴







