Жіноча вишинка ручної роботи на білому полотні з геометричним орнаментом розмір M
2 250 ₴
- В наявності
- Код: 12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сорочка-вишиванка з довгим рукавом на білому полотні ручна робота розмір M
Розмір 46
Обхват - 110 см,
Довжина - 65 см,
Довжина рукава - 69 см (рукав міряється від горловини).
Ставте запитання для уточнення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 69 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | L, XL - 52 - 46 - 18, XL, 48-50 |
| Матеріал | домоткане полотно |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴









