Плаття (сукня) - вишиванка на білому домотканому полотні, розмір L (48)
2 250 ₴
2 025 ₴
- В наявності
- Код: 2240530-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плаття - вишиванка, ручна робота, на домотканому полотні
Розмір - 48
обхват грудей - 116 см,
довжина рукава - 50 см
довжина - 94 см
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сукні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Хрестиком, Ручна |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Вид спідниці | Міді |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Довжина | 94 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | L, 48 |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 025 ₴








