



Шикарна жіноча вишита сорочка з довгим рукавом на шифоні ручної роботи 2XL
1 750 ₴
- В наявності
- Код: 51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сорочка-вишиванка з довгим рукавом вишивка червоного і чорного кольору на білому шифоні ручна робота розмір 2XL
Обхват- 130 см, довжина - 69 см, довжина рукава - 69 см (рукав міряєтся від горловини, внизу на манжеті) .
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Обхват грудей | 130 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Шифон |
| Вишивка | Ручна |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 69 см |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | XXL, 54-56, XL - 54 - 48 - 20, XL |
| Матеріал | шифон |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴


