Плаття (сукня) - вишиванка на чорному домотканому полотні, розмір - М (44-46)
2 450 ₴
2 205 ₴
- В наявності
- Код: 240530-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плаття (сукня) - вишиванка, ручна робота, на чорному домотканому полотні
Розмір - 44-46 (М)
обхват бедер - 104 см,
довжина рукава - 47 см
довжина - 92 см
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сукні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват стегон | 126 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Візерунки і принти | Вишиті візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Довжина | 92 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 205 ₴









