Плаття - вишиванка, ручна робота на льоні сірого кольору,
Розмір - 44-46
обхват бедер - 102 см,
довжина рукава - 44 см
довжина - 83 см
Для уточнення задавайте питання.
Дивіться мої інші лоти
Оплата і доставка:
- Якщо вибираєте доставку Укрпоштою - тоді вартість доставки посилки (30 грн.) додається до вартості лоту. Відповідно, я сплачую вартість доставки при відправленні посилки з Укрпошти.
- Якщо вибираєте доставку кур'єрською службою «Нова Пошта» - тоді Ви самі сплачуєте вартість доставки посилки при її отриманні у Вашому відділенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сукні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 102 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Акрил |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид спідниці | Міді |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Довжина | 83 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | M - 48 - 42 - 14, M, M - 46 - 40 - 12, L, 46-48, L |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴








