Стильна жіноча вишиванка у білому кольорі із шифону ручної роботи з геометричним орнаментом в етно стилі
1 750 ₴
- В наявності
- Код: 42
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 195 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стильна жіноча вишиванка у білому кольорі із шифону ручної роботи з геометричним орнаментом в етно стилі»
Вишиванка, ручна робота на шифоні. Розмір 52-54 (XL)
Обхват- 126 см, Довжина - 72 см, Довжина рукава - 72 см
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват стегон | 126 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Шифон |
| Вишивка | Хрестиком, Ручна |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шифон |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
| Оздоблення та прикраси | вишивка, Ручна вишивка, ручна вишивка хрестиком |
| Візерунки і принти | вишивка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴









