Чорна жіноча блуза із вишивкою на довгий рукав із круглою горловиною у етно стилі
2 550 ₴
2 295 ₴
- В наявності
- Код: 29
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишиванка, ручна робота на чорному чорному домотканому полотні. Розмір 56 - 2XL
Обхват- 138 см, Довжина - 71 см, Довжина рукава - 70 см (рукав міряється від горловини).
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Обхват грудей | 138 см |
| Обхват стегон | 138 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Вишивка | Ручна |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 70 см |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | домоткане полотно |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 295 ₴







