Жіноча вишиванка с 3/4 рукавом ручної роботи на льоні з орнаментом розмір 3XL
2 250 ₴
- В наявності
- Код: 39
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В И Ш И В А Н К А
ручна робота на білому льоні (домотканому полотні).
Розмір 58-60
Обхват- 142 см, довжина - 68 см, довжина рукава - 43 см.
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58 |
| Обхват грудей | 142 см |
| Обхват стегон | 142 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Візерунки і принти | Вишиті візерунки |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 3XL |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Довжина | 43 см |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | домоткане полотно |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴









