



Жіноча сорочка-вишинка з довгим рукавом на домотканому полотні ручна робота розмір 2XL
2 650 ₴
2 385 ₴
- В наявності
- Код: 26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сорочка-вишиванка з довгим рукавом на домотканому полотні чорного кольору з кольоровою вишивкою ручна робота розмір 2XL
Обхват - 132 см,
Довжина - 69 см,
Довжина рукава - 66 см (рукав міряється від горловини)
Ставте запитання для уточнення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват стегон | 132 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 66 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | домоткане полотно |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 385 ₴


