Жіноча сорочка - вишиванка з довгим рукавом на сірому льоні ручної роботи в етно стилі
2 950 ₴
2 655 ₴
- В наявності
- Код: 32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишиванка, ручна робота на сірому домотканому льоні. Розмір 50 (XL )
Обхват- 122 см, Довжина - 66 см, Довжина рукава - 68 см (рукав на манжеті)
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Льон |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 68 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | домоткане полотно |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 655 ₴







