Біла вишита сорочка ручної роботи із домотканого полотна у комплекті із поясом розмір XL
2 500 ₴
- В наявності
- Код: 69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишиванка машинна робота на домотканом полотне
Розмір 50
Обхват - 122 см
Довжина рукава - 67 см (міряється від шиї)
Довжина - 65 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 122 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Шифон |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 67 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | однотонна |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴











