Вишиванка, ручна робота на білому домотканому полотні. Розмір 48-50
Обхват- 120 см, Довжина - 67 см, Довжина рукава -69 см (рукав на манжеті)
Для уточнення задавайте питання.
Оплата і доставка:
- Якщо вибираєте доставку Укрпоштою - тоді вартість доставки посилки (30 грн.) додається до вартості лоту. Відповідно, я сплачую вартість доставки при відправленні посилки з Укрпошти.
- Якщо вибираєте доставку кур'єрською службою «Нова Пошта» - тоді Ви самі сплачуєте вартість доставки посилки при її отриманні у Вашому відділенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Льон |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Хрестиком, Ручна |
| Стан | Новий |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Міжнародний розмір | XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 69 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | льон |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴









