Плаття - вишиванка, ручна робота на льоні сірого кольору,
Розмір - 46-48
обхват грудей - 110 см
обхват бедер - 110 см,
довжина рукава - 50 см
довжина - 93 см
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сукні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Льон |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид спідниці | Міді |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Довжина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | M - 46 - 40 - 12, S, 44, M, 44-46, 46-46, M - 48 - 42 - 14 |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 295 ₴








