Плаття - вишиванка, ручна робота на льоні сірого кольору,
Розмір - 44
обхват бедер - 104 см,
довжина рукава - 53 см
довжина - 91 см
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сукні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Льон |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Довжина | 53 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | S, 44-46 |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴








