Плаття - вишиванка на червоному льоні розмір L
2 250 ₴
2 025 ₴
- В наявності
- Код: 55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плаття - вишиванка, ручная работа на льоні (домотканому полотні) червоного кольору
Размір - 48 (L)
обхват грудей - 119 см
обхват бедер - 119 см
довжина рукава - 47 см
довжина - 94 см
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сукні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 119 см |
| Обхват стегон | 119 см |
| Тип тканини | Льон |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Вид спідниці | Міді |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Довжина | 47 см |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 025 ₴







