Красива жіноча вишиванка на довгий рукав на білому полотні ручної роботи в етно стилі
3 250 ₴
2 925 ₴
- В наявності
- Код: 14
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сорочка - вишиванка з довгим рукавом на білому домотканому полотні. Рукав на манжеті. Ручна робота
Розмір - 50 (L - XL)
Обхват- 120 см, довжина - 70 см, довжина рукава - 68 см (рукав міряється від горловини, внизу стягується).
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 68 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | L, 48, 50-52, L - 50 - 44 - 16, XL, 50, L-XL |
| Матеріал | домоткане полотно |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 925 ₴








