

Крайка, пояс тканий чорно - білого кольору Довжина - 200 см, Ширина - 7 см
275 ₴
247,50 ₴
- В наявності
- Код: 13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крайка, пояс тканий
Довжина - 180 см, Ширина - 7 см
Для уточнення задавайте питання по телефону, в чаті або в листі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Акрил |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Стан | Новий |
| Довжина | 200 см |
| Тип ременя | Пояс |
| Ширина ремня | 70 |
| Довжина ременя | 1800 мм |
| Двусторонний ремень | Да |
| Тип застежки | Без застібки |
| Підлога | Унісекс |
| Укорочується | Да |
| Розмір ременя | 161-200 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Для кого | унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247,50 ₴


