Жіноча вишита сорочка із багатою вишивкою решельє на рукавах із білого льону в бохостилі
2 150 ₴
- В наявності
- Код: 60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишиванка на білому льоні 50 розміру.
Вишиванка машинна робота решельє
Обхват - 120 см
Довжина рукава - 69 см (міряється від шиї )
Довжина - 64 см
Доставка і оплата:
Оплатити можна на карту Приватбанку або накладним платежем при отриманні
За доставку оплачуєте при отриманні посилки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Льон |
| Візерунки і принти | Вишиті візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Машинна |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 69 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | однотонна |
| Країна-виробник | Україна |
| для кого | для жінок |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴









